Коцюбинське перемогло Любарт у фіналі Кубку України з футзалу U-15

27 Січня 2024, 17:00
Коцюбинське перемогло Любарт у фіналі Кубку України з футзалу U-15 1598

ДЮСШ Коцюбинське (Київська область) володар Кубку України з футзалу вікова категорія U-15

Про це повідомляє Район.Спорт, кореспондент якого був присутній на змаганнях.

З 22 по25 січня  відбувався розіграш Кубку України з футзалу у віковій категорії U-15, тобто – серед юнаків 2009 року народження і молодше. Змагання проходили в Івано-Франківську.

ДЮСШ Коцюбинське

У фінальному матчі  команда з Київщини перемогла команду «Любарт» з Луцька (Волинська область) з рахунком 4:0.

ФК Любарт

По два голи забили Марк Мельник та Олександр Козлов.

Зазначимо, що Марк Мельник став володарем однієї з індивідуальних нагород – він став найкращим бомбардиром Кубку України (U-15).

Кращим гравцем Кубку України було визнано Тимофія Базилівського, гравця ДЮСШ Коцюбинське.

Тимофій Базилівський

Тренер  володарів Кубку України Олександр Червоний зазначив, що такий результат став можливим завдяки системній роботі.

Він наголосив, що системна робота тренерів, батьків, команди призвела до  перемоги у Кубку України.

«Ми чотири роки тому почали  працювати, ці діти були маленькими. Батьки повірили в те що зможемо перемагати. Ми до цього йшли дуже довго, були провали, ми їздили билися/грали, сварилися, шукали джерела для фінансування і так далі  і ось така системна робота і призвела до  перемоги у Кубку України», − наголосив Олександр Червоний.

Олександр Червоний також зазначив, що систематична робота, підтримка батьків, їх віра в мою систему, все це призвело до такого високого результату

«Місцева влада теж  не останню роль зіграла», − зазначив тренер.

В символічному матчі за бронзу зіграли невдахи півфіналів:

ДЮСШ ІФОР з міста. Рогатин, Івано-Франківська обл. та ФК «Чорне море» місто  Одеса

Перемогу святкували рогантинці, які з мінімальним рахунком обіграли одеську команду.

В матчі за 5-6 місце Академія НФК «Ураган» Івано-Франківськ обіграла 3:0 команду «Чемпіон» з міста. Ізмаїл.

НФК Ураган

За команду Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ грають херсонці: Назарій Бузак та Гліб Щербаков, які є вихованцями КДЮСШ «Освіта».

команда Чемпіон

Тренером команди «Чемпіон» з Ізмаїлу є баторічний капітан  херсонського  МФК «Продексім», майстер спорту з футзалу, 4 кратний чемпіон України Дмитро Бербенцев. В команді  грає і його син, який також розпочинав свої кроки у футболі саме  в херсонській КДЮСШ «Освіта».

В турнірі приймали участь 12 команд:

• Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ
  • МФК «Січ Юнайтед» м. Запоріжжя
  • 3ДЮСШ «Ізмаїл» м. Ізмаїл, Одеська обл.
  • ФК «Любарт» м. Луцьк
  • Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
  • ФК «Локомотив» - ДС «Шкільний» - ФСК «Іллічівець» м. Одеса
  • Коцюбинська ДЮСШ смт. Коцюбинське, Київська обл.
  • ФК «Чорне море» м. Одеса
  • ФК «Любарт»-2 м. Луцьк
  • «Чемпіон» м. Ізмаїл, Одеська обл.
  • ДЮСШ «Академія футзалу» м. Житомир
  • СК «Сокіл» м. Хмельницький

У минулому році володарем Кубку України з футзалу U-15 була команда Академія НФК «Ураган» з міста  Івано-Франківськ.