Рибоохоронний патруль Херсонщини викрив браконьєрів на Інгульці

18 Червня 2024, 21:00
Державні інспектори відділу охорони водних біоресурсів Херсонського рибоохоронного патруля продовжують свою роботу 357
Державні інспектори відділу охорони водних біоресурсів Херсонського рибоохоронного патруля продовжують свою роботу

Державні інспектори відділу охорони водних біоресурсів Херсонського рибоохоронного патруля продовжують свою роботу з виявлення та запобігання порушенням правил рибальства на водоймах Херсонської області.

Про це повідомляє Херсонський рибоохоронний патруль

Зокрема, під час рейду в акваторії річки Інгулець, в районі села Мар'їне Бериславського району, було викрито факт незаконного лову риби. Браконьєр використовував заборонену мисинову сітку з берега. 

В його незаконному улові опинилися 8 екземплярів карася сріблястого, 1 екземпляр молоді сазана та 1 екземпляр молоді головня. Завдана шкода рибному господарству склала 17 952 грн. На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Також, під час меліоративного тралення акваторії річки Інгулець, в районі села Дар'ївка Херсонського району, було вилучено 4 незаконно встановлених ятері для лову раків. Згідно з вимогами статті 63 ЗУ «Про тваринний світ», всі виявлені у знаряддях лову водні біоресурси (2 екземпляри молоді сома, по 1 екземпляру карася сріблястого та лина) були випущені назад у водойму живими та неушкодженими. 

Це допомогло запобігти їх загибелі та завдати шкоди рибному господарству України на загальну суму 13 413 грн. За результатами роботи рибпатрульними складено акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися природоохоронного законодавства, навіть в умовах воєнного стану. Якщо ви стали свідком браконьєрства, прохання негайно повідомляти про це за номером телефону "гарячої" лінії: (050) 012-35-73.

Читати також: Рибальство на Інгульці: рибпатруль викрив браконьєра

 

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024